Find rooms
From:
Till:
Adults
Children
From
Till

Par viesnīcu

Četrzvaigžņu apartamentu rezidence Aparthotel Autosole Riga atrodas pilsētas klusajā centrā, iepretim lielam un labiekārtotam parkam. Rezidences trīsstāvu ēka ir celta 1900. gadā, pilnībā restaurēta 2007. gadā, saglabājot tās vēsturiski autentisko stilu. Tā piedāvā elegantā itāļu stilā pilnībā labiekārtotus skaistus divistabu vai dažāda lieluma Studio tipa apartamentus. Visos numuros īpaši lielas divvietīgas King size gultas un pilnībā aprīkota virtuve. Apartamentiem piemītošā neatkarības izjūta, komforts, omulība un modernās tehnoloģijas padarīs tos par Jūsu “otrām mājām”, Jūsu personisko dzīvokli vai ofisu Rīgā, jo iespējama ir arī ilgtermiņa īre. Rezidencei ir sava privāta bezmaksas autostāvvieta. Apkārtējā rajonā ir daudz interesantu vēsturisku celtņu un baznīcu. Pilsētas darījumu un izklaides centra tuvums savienojumā ar relaksētu atpūtu apartamentu rezidencē Aparthotel Autosole Riga padara to par iekārojamu apmešanās vietu korporatīviem klientiem, ģimenēm ar bērniem un individuāliem ceļotājiem.

Atrašanās vieta

Aparthotel Autosole Riga ir izvietojusies ģeogrāfiski izdevīgi, un Jūs viegli varēsiet sasniegt gan pilsētas centru, gan tuvumā esošās populārās atpūtas vietas un parkus.

Dzīvošana

Rezidence piedāvā 10 divistabu vai dažāda lieluma Studio tipa apartamentus – plašus, mājīgus un gaumīgi iekārtotus. No daudziem numuru logiem paveras skats uz parku. Visos numuros ir īpaši platas King size gultas.

Ēdināšana

Dzīvojot rezidencē, Jums nebūs problēmu turpat līdzās iegādāties visu nepieciešamo ēdiena pagatavošanai Jūsu apartamentos.

Pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi palīdzēs Jums dzīvot vēl ērtāk un mierīgāk.

Rezidences īpašie pakalpojumi bērniem